O mně

Ing. Olga Rochowanská                                                  

Stylistka, vizážistka, nezávislá oděvní poradkyně, konzultantka  osobního stylu a image pro ženy a muže.

 

Pomohu jak na funkční šatník. Provedu po obchodech a zefektivním nakupování. Najdu kompromis mezi líbivostí, slušivostí, vhodností a případně i módností. Líbivost je pro mě vždy nadřazená.

Konzultuji stávající šatník, navrhnu změny, možnosti a vyzkoušené metody. Doprovázím při prvním  nakupování po konzultaci nebo několikrát v různých sezónách. Hledám  cesty jak  dosáhnout naplánovaného a jak dále pokračovat. Diskrétnost a ochota  se přizpůsobit nejrůznějším přáním a podmínkám je samozřejmostí.

Baví mě, když se klienti ve společně vybraném oblečení cítí dobře a sami sobě se líbí. Naladím se na ně a snažím se dívat co nejvíce jejich očima.

Již 10 let jsem na volené noze  a věnuji se revizi šatníků a asistovaným nákupům. Oděvnictví a textilní materiály mám vystudované na textilní fakultě Technické univerzity v Liberci . Mám za sebou spoustu stylistických a vizážistických kurzů: Stylista, Vizážista, Profesionální Image a styl ženy, Image a styl muže, Foto make-up… Moje předchozí odborná praxe v odívání: návrhy oděvů, oděvních kolekcí a materiálů pro vlastní výrobu oděvů.

Spolupráce